Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Політв’язень Олег Сенцов додзвонився в Україну

Автор:

|

Лютий 14, 2018

|

Рубрика:

Політв’язень Олег Сенцов додзвонився в Україну

Двоюрідна сестра безпідставно засудженого у Росії українського кінорежисера Наталія Каплан 14 лютого повідомила у мережі Facebook, що їм вдалося три хвилини поспілкуватися телефоном. Це перший дзвінок Олега Сенцова з нового місця ув’язнення.

Нагадаємо, що Олег Сенцов у серпні 2015 року був засуджений російським судом до 20 років позбавлення волі за сфабрикованим звинуваченням в організації терактів в окупованому Криму. Правозахисний центр «Меморіал» визнав його політичним в’язнем. На підтримку ув’язненого українського митця і з вимогою його звільнення виступає багато представників світової кіногромадськості. У жовтні Олега Сенцова етапували у виправну колонію суворого режиму №8 у місті Лабитнангі, що у Ямало-Ненецькому автономному окрузі.

Про зміст розмови Наталія Каплан написала: «Як і раніше відмовляється від побачень. Сказав: «Я чекаю іншого». Чесно йому відповіла, що поки ступор повний. Киває на обмін полоненими. Я знову намагалася йому пояснити, що політв’язні відокремлені від полонених і його цей процес не торкається. Здається, він цього досі не розуміє».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply