Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Поліція звинуватила щурів у алкоголізмі

Автор:

|

Травень 05, 2017

|

Рубрика:

Поліція звинуватила щурів у алкоголізмі

У північному індійському штаті Бідар з квітня 2016 року діє заборона на продаж та вживання алкоголю. Отож пляшки з спиртними напоями регулярно конфісковують і зберігають у поліцейських відділках. Хоча правильніше буде сказати, що зберігали. Бо, як повідомляє 5 травня сайт ВВС, зникла більша частина вилученого, якого назбиралося понад 900 тисяч літрів. І місцеві правоохоронці твердять, що винні тут щурі.

Про точну кількість втраченого поки не відомо. Однак вже дано офіційне доручення це з’ясувати. І якщо виявиться, що правоохоронці самі випили чи продали спиртні напої, – їх звільнять з роботи та судитимуть за законами штату. Відколи ухвалили заборонити продаж та вживання алкоголю, в регіоні Біхар заарештували понад 40 тисяч осіб. У свою чергу, пляшки, які зберігали у поліцейських відділках, використовували як речові докази.

За порушення цього закону людина може отримати до десяти років тюрми. А з лютого 2017 року влада ухвалила ще жорсткіше антиалкогольне законодавство: державні службовці не можуть вживати спиртні напої не тільки у штаті Біхар, а й в усій Індії та у решті світу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply