Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Поліція вивчить англійську. Наразі лише столична

Автор:

|

Листопад 23, 2016

|

Рубрика:

Поліція вивчить англійську. Наразі лише столична

britain_ukraine-1024x472

У Києві вирішили професійно підготувати патрульних до пісенного конкурсу «Євробачення». Про це 23 листопада пише сайт «Голос Америки». Представники Британської Ради в Україні в рамках проекту «Англійська мова для патрульної поліції» викладатимуть безкоштовно. Участь у заході візьме понад 600 поліцейських, які після навчання розмовлятимуть англійською «за найкращими міжнародними стандартами», запевняють організатори.

«Цей проект є внеском у розвиток надійної та ефективної поліції української столиці. Його мета – зробити Київ більш безпечним для кожного іноземного туриста, гостя та інвестора. Ваше перше велике випробування буде Євробачення, коли до Києва завітає публіка з усього світу», – заявила посол Великої Британії в Україні Джудіф Гоф, повідомляє ресурс «Укрінформ». З цього ж приводу висловилися й посол США в Україні Марі Йованович та міський голова Києва Віталій Кличко. Мер столиці України, зокрема, зазначив, що минулого року Київ відвідали понад 1,5 мільйона туристів.

Як відомо, проект «Англійська мова для патрульної поліції» фінансують зусиллями Британської Ради та посольства США в Україні. Координує все «Capital English». Навчання відбуватиметься у вільний від роботи час.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply