Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Поліція не допустила інцидентів у Одесі

Автор:

|

Травень 02, 2017

|

Рубрика:

Поліція не допустила інцидентів у Одесі

Рівно три роки тому внаслідок вуличних сутичок і пожежі в місцевому Будинку профспілок загинули 48 людей, понад 200 отримали поранення. Ці події отримали назву «Одеської трагедії». Її розслідування триває й досі. А тим часом кожна скорботна роковина стає підставою для політичного протистояння.

Сьогодні, 2 травня, для забезпечення порядку у місті було залучено три тисячі правоохоронців. У тому числі одна тисяча бійців з Києва та Дніпра. У місцях масових заходів встановили металодетектори.

У день триріччя трагедії в Одесі відбулися три мітинги, участь у яких взяли тисячі осіб. Вранці на розі вулиць Дерибасівської та Преображенської представники патріотичних організацій вшанували пам’ять загиблих товаришів. Саме в цьому місці 2 травня 2014 року з’явилися перші жертви. Мітинг на Куликовому полі почався пізніше. Люди вшанували пам’ять загиблих в Будинку профспілок квітами і запустили в небо чорні кульки та голубів. Вони скандували «Не забудемо, не пробачимо». Однак сталося кілька провокацій. Учасники поминальної акції вступали в суперечки з тими, хто прийшов з українськими стрічками або знімав мітинг на відео. Також над Куликовим полем літали кілька дронів, які у багатьох викликали роздратування. Сюди намагалися пройти представники «Азову» та «Свободи», але поліція їх не пропустила. Згодом стало відомо про затримання чотирьох осіб, яких забрали у відділок поліції. Було два повідомлення про мінування площі, але вони не підтвердилися. Мітинг на Куликовому полі тривав до вечора.

Місцем проукраїнського мітингу стала Грецька площа. Тут відбувся молебень із квітами та лампадками. Також було розгорнуто виставку фотографій із зони АТО та військових артефактів.

Світлини з сайту «ВВС-Україна».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply