Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Поліцейські у Краснодарі катували демонстрантів

Автор:

|

Травень 08, 2018

|

Рубрика:

Поліцейські у Краснодарі катували демонстрантів

«Радіо Свобода» у вівторок, 8 травня, розповідає історію 21-річного Дмитра Світньова. Його побили ногами у відділку поліції. На стегнах залишилися великі гематоми. За словами юнака, поліцейські так само били інших активістів, які відмовлялися підписувати порожні бланки протоколів.

Краснодарський штаб опозиціонера Олексія Навального, як і загалом по усій Росії, подав повідомлення про проведення 5 травня ходи і мітингу в центрі міста. Мерія традиційно відмовила, запропонувавши майданчик на околиці. Однак, незважаючи на відсутність погодження, учасники акції з розгорнутими плакатами таки пройшли кілька кварталів до крайової адміністрації. Саме там почалися бійки з міцними молодими людьми у цивільному одязі. Врешті затримали кілька десятків активістів, у тім числі й Дмитра Світньова.

Він вивчився у Москві на програміста, повернувся у рідний Новоросійськ і працює тепер у сфері IT. Зізнається, що рідні наразі нічого не знають про затримання і побиття в поліції. Він вдома сказав, що просто з’їздить у Краснодар.

Адвокат Олексій Аванесян так прокоментував цей випадок: «Мабуть, поліцейські вважали, що бити людей, які вийшли на мирний захід, можна, за це нічого не буде. Якщо чесно, не зрозумію, навіщо взагалі потрібно було мучити хлопця? Відмовляється підписувати протокол – у ньому робиться відповідна позначка, матеріал йде в суд».

За словами юриста, вони подали заяву про порушення кримінальної справи на працівників поліції, прикріпивши взяті з інтернету скріншоти фотографій з ходи. На деяких з них поряд з активістами видно чоловіків, яких Дмитро впізнав – це вони його били. З’ясувалося, що вони служать у відділі поліції Прикубанського округу Краснодара і, ймовірно, тому були впевнені, що їх не впізнають.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply