Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Поліцейські до смерті забили чоловіка

Автор:

|

Серпень 24, 2016

|

Рубрика:

Поліцейські до смерті забили чоловіка

091e08c-255407

Ця новина блискавично поширилася 24 серпня Інтернет-виданнями України. Надзвичайна подія сталася у райцентрі Криве Озеро Миколаївської області. Подробиці до кінця не з’ясовані. Однак з наявної інформації вимальовуються, без перебільшення, жахлива картина.

Почалося усе з сімейного непорозуміння. Після сварки чоловік вийшов з дому і ліг спати в автомобілі. Але перед цим дружина викликала поліцію. Приїхали поліцейські. Зайшли у двір, витягли чоловіка з машини, наділи йому наручники. І почали жорстоко бити на очах у його матері, дружини, та двох дітей. Доки не настала смерть. Загиблого звали Олександр. Віком – ледь за тридцять. Знайомі характеризують його позитивно, родина благополучна, жили в достатку. Біля будинку вбитого зібралося зо дві сотні обурених місцевих мешканців. Вони не давали поліцейським вивезти тіло до Первомайська на судово-медичну експертизу, твердячи, що «вся поліція в Первомайську продажна».

За постановою слідчого поліцейських, які ймовірно брали участь у побитті, затримано. Біля Кривоозерської прокуратури зібралися сотні мешканців міста, готових вчинити самосуд над підозрюваними у вбивстві. Коли затриманих виводили з прокуратури, люди накинулися на них, незважаючи на поліцейський кордон. При цьому кілька працівників поліції, які намагалися забезпечувати порядок, отримали тілесні ушкодження.

Тим часом поліція Миколаївської області подала свою версію подій. У ній фігурує 46-річний місцевий мешканець, якого начебто побив 32-річний чоловік і відібрав особисті речі та гроші. Майже одночасно надійшло телефонне повідомлення, що той самий порушник спокою хуліганить у своєму домі. Його дружина благала поліцейських, які приїхали на виклик, про допомогу. Чоловік чинив опір, на нього наділи кайданки. І, як написано, «застосували заходи фізичного впливу». Твердять, що це відповідає вимогами статті 45 Закону України «Про Національну поліцію». А далі чоловіку, який продовжував чинити опір (із закутими за спиною руками!) стало зле. Правоохоронці викликали карету швидкої медичної допомоги, але медики констатували смерть. Залишаємо читачам самим робити висновок про ступінь переконливості цієї версії.

Втім, кримінальне провадження таки розпочато.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply