Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Журналіст проти Президента

Автор:

|

Листопад 13, 2018

|

Рубрика:

Журналіст проти Президента

Американська медіакомпанія CNN у вівторок, 13 листопада, повідомила на своєму сайті, що подала до федерального суду у Вашингтоні позов проти Дональда Трампа і кількох його помічників. У позовній заяві сказано, що позбавлення акредитації кореспондента CNN при Білому домі Джима Акости порушує права компанії і самого журналіста.

Конфлікт стався на прес-конференції 7 листопада. Дональду Трампу не сподобалося запитання Джима Акости. І помічниця Президента США спробувала відібрати мікрофон у журналіста. Тоді він нагадав про нещодавні випадки, коли CNN та інші опоненти Дональда Трампа отримали поштою посилки з вибуховими пристроями. Це розсердило господаря Білого дому і він заявив: «Коли ви передаєте фейкові новини – а CNN часто так робить – ви дієте як вороги народу».

Пізніше було оголошено про позбавлення Джима Акости акредитації. А 8 листопада прес-секретар Білого дому Сара Сандерс звинуватила його у «неналежній поведінці» щодо «молодої жінки, яка працює в Білому домі стажистом». І розмістила у мережі Twitter коротке відео з прес-конференції, на якому показано, як практикантка Сара Хакабі намагалася забрати у журналіста мікрофон. При цьому стверджується, що Джим Акоста навмисно торкався тіла практикантки. Після цього ЗМІ звинуватили Білий дім у підробці відео, вказуючи на підозрілий монтаж кадрів і їх безладність.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply