Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Зеленський перейшов на особливий режим роботи

Автор:

|

Червень 14, 2020

|

Рубрика:

Зеленський перейшов на особливий режим роботи
Президент Зеленський

Володимир Зеленський перейшов на особливий режим роботи. Він вирішив зробити це після того, як коронавірус виявили у його дружини Олени. У Конституції України не передбачені ситуації самоізоляції та карантину. Тому ухвалили спеціальний протокол режиму роботи глави держави, який відповідає як нормам чинного законодавства, так і санітарно-епідеміологічним вимогам.
«Президент не може нікому делегувати свої повноваження. Стан здоров’я Володимира Олександровича дозволяє йому виконувати службові обов’язки», — зазначили в Офісі президента України.
Відтепер Володимир Зеленський буде щодня проходити тестування на Covid-19 і медичні огляди. Він також обмежить коло фізичного спілкування та переведе наради в режим он-лайн. Коло осіб, з якими глава держави спілкується особисто, звузили до охорони та найближчих помічників.
Так само не буде його участі в масових заходах і скасували робочі поїздки за межі столиці України. Винятки з цього протоколу можливі лише в разі виникнення надзвичайної ситуації, яка потребуватиме негайного реагування з боку президента відповідно до його конституційних повноважень.
Як повідомляв «Міст», своїм звітом про рік при владі президент Зеленський переконав мало кого.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply