Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Втішний прогноз для Анатолія Гриценка

Автор:

|

Листопад 01, 2018

|

Рубрика:

Втішний прогноз для Анатолія Гриценка

Інформаційна агенція «Інтерфакс-Україна» оприлюднила у четвер, 1 листопада, дещо несподівані результати свіжого соціологічного дослідження. Опитування спільно провели Центр «Соціальний моніторинг», Український інститут соціальних досліджень ім. Яременка, Київський міжнародний інститут соціології та соціологічна група «Рейтинг».

Як показали узагальнені дані, на виборах президента України за лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко готові проголосувати в першому турі 13,4% українців, за шоумена Володимира Зеленського –  7,6%, за чинного президента Петра Порошенка і лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка – по 7%, за співголову фракції «Опозиційний блок» Юрія Бойка – 6,9%.

Однак особливий інтерес становлять відповіді респондентів щодо 2-го туру виборів у різних комбінаціях з 4-х основних претендентів. І тут очільник «Громадянської позиції» має найвищі шанси поміж своїх потенційних суперників. Дослідження показало, що в разі виходу у другий тур Анатолія Гриценка він перемагає Петра Порошенка з результатом 33,1% проти 14,3%, Юлію Тимошенко – 26,9% проти 24,8%, а Юрія Бойка – 31,3% проти 15,9%. У разі виходу в другий тур Юлія Тимошенко перемагає Петра Порошенка з результатом 30,7% проти 15,1%, а Юрія Бойка 30,2% проти 16,8%. І нарешті, якщо до другого туру потраплять Петро Порошенко і Юрій Бойко, рівень електоральних симпатій до них майже однаковий – приблизно по 20%.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply