Новини для українців всього свту

Monday, May. 10, 2021

ВРУ рекомендували прийняти «антиколомойський» закон

Автор:

|

Квітень 28, 2020

|

Рубрика:

ВРУ рекомендували прийняти «антиколомойський» закон
Ярослав Железняк

Парламентський комітет із питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував Верховній Раді України (ВРУ) прийняти у другому читанні та в цілому законопроєкт про вдосконалення механізмів регулювання банківської діяльності №2571-д зі запропонованими комітетом поправками.
Відповідне рішення щодо так званого антиколомойського закону на онлайн-засіданні підтримали 18 членів комітету (три проти і двоє утрималися) з 32.
Ярослав Железняк, народний депутат від парламентської фракції «Голос», заявив, що всі норми, які стосуються кейсу «ПриватБанку» та забороняють повернення банків ексвласникам, залишилися без змін».
Він додав, що в редакції законопроєкту до другого читання змінені процедури за призначенням судом аудиторської компанії, яка буде визначати розмір збитків; внесені уточнюючі зміни в норму про заборону зупинки аукціонів. Також передбачено, що судові провадження, які почалися, але не отримали остаточного рішення до дня набуття чинності цього закону, вирішуються, розглядаються або переглядаються за новими правилами.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply