Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

ВРУ продовжила заборону російських соціальних мереж

Автор:

|

Травень 14, 2020

|

Рубрика:

ВРУ продовжила заборону російських соціальних мереж

Верховна Рада України ухвалила продовження заборони російських сайтів. Документ № 3319 підтримали 248 народних депутатів. Проти виступили 16, 17, утрималися. «Збройна аґресія Російської Федерації (РФ) проти України триває. Це призвело до загибелі тисяч українських воїнів і цивільних осіб, до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини її суверенної території, численних людських жертв, загроз її національним інтересам, безпеці та суверенітету. Відповідно, залишаються правові підстави, передбачені статтею 3 закону України «Про санкції», для продовження застосування санкцій до припинення збройної аґресії РФ проти України», — йдеться у пояснювальній записці.
Цим рішенням інтернет-провайдерам забороняють надавати послуги з доступу користувачам Мережі на території України до ресурсів сервісів Mail.ru (www.mail.ru) та соціально-орієнтованих ресурсів «ВКонтакте» (www.vk.com) та «Одноклассники» (www.ok.ru).
Заборону російських соціальних мереж Рада з національної безпеки й оброни (РНБО) запровадили у травні 2017-го, після відповідного підпису президента Порошенка. 10 квітня 2020 року Служба безпеки України (СБУ) внесла в РНБО пропозиції щодо подовження заборони російських соціальних мереж ще на три роки. За словами Івана Баканова, голови СБУ, він ініціював подальшу заборону не лише «Вконтакте» й «Одноклассники», а й сервісів «Яндекс», Mail.ru, «Доктор Веб», «Касперский», 1С і «Парус». Відповідне рішення ухвалили у зв’язку з тим, що, за даними СБУ, російські спецслужби ведуть гібридну війну проти населення України, використовуючи ці інтернет-ресурси у своїх спеціальних операціях.
Як повідомляв «Міст», Україна стала однією з головних мішеней масштабної вірусної атаки WannaCry.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply