Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Українське бюро Інтерполу: Росія не визнає, що переховує Януковича

Автор:

|

Березень 18, 2016

|

Рубрика:

Українське бюро Інтерполу: Росія не визнає, що переховує Януковича

main

Російський уряд офіційно не визнає, що  колишній президент України Віктор Янукович зараз перебуває на території країни та ігнорує всі запити української сторони про його екстрадицію. Про це заявив керівник робочого апарату українського бюро Інтерполу Василь Неволя. “Ми неодноразово зверталися і навіть повідомляли конкретні адреси, але жодної реакції з російської сторони не дочекалися”, – сказав він.

Зараз справою Януковича займаються члени спеціальної комісії Інтерполу, і на час перевірки даних по екс-президенту його картку було прибрано з сайту організації. Представник Українського бюро Інтерполу нагадав, що найближче засідання цієї комісії має відбутися вже в кінці березня, і саме на ньому може вирішитися питання про розшук українських екс-чиновників.

Нагадаємо, після розстрілу Майдану Віктор Янукович втік з України. Під час перебування в Росії він декілька разів звертався до народу України з приводу своєї “легітимності”. 1 березня 2014 року він звернувся до російської влади з проханням ввести російські війська в Україну. 3 жовтня радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив, що президент РФ Володимир Путін надав російське громадянство  Януковичу та його рідним. Відносно колишнього президента і деяких інших екс-чиновників відкрито кримінальне провадження про масові вбивства мирних громадян. Підозрювані оголошені в розшук.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply