Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

У Медведчука знайшли незадеклароване майно

Автор:

|

Грудень 11, 2021

|

Рубрика:

У Медведчука знайшли незадеклароване майно
Віктор Медведчук

Національна аґенція за запобігання корупції (НАЗК) під час перевірки декларації за 2020 рік виявила у Віктора Медведчука незадекларованого майна на понад 73 млн грн. Це рекордна сума брехливої інформації, яку НАЗК виявила під час повної перевірки декларацій посадовців цього року.
Зокрема, депутат не вказав вартість нерухомості у Києві, яка йому належить: земельної ділянки площею понад 6 га та розміщеного на ній маєтку з навколишніми територіями площею 2,9 тис. кв. м. Перевірка встановила, що вартість земельної ділянки — понад 29 млн грн, а володіння будинком — 16 млн грн. Також не задекларовано земельну ділянку в Криму, право користування якою має його дружина. Крім цього, НАЗК встановила, що п. Медведчук не зазначив вартість чотирьох автомобілів: Mercedes-Benz Maybach S650 вартістю 24 млн грн; Mercedes-Benz S500 4 Matic — 1,8 млн грн; Toyota Land Cruiser 200 — 1,1 млн грн; Renault Duster — 500 тис. грн.
Також не вказана вартість шести автомобілів, які належать його дружині. Матеріали про виявлені ознаки злочину, відповідно до ст. 366-2 (декларування недостовірної інформації) Карного кодексу України, НАЗК надіслала до Офісу генерального прокурора.
Як повідомляв «Міст», у Мережі показали палац Медведчука.

About Author

Meest-Online