Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Телефонні перемовини у «Нормандської четвірки»

Автор:

|

Липень 24, 2017

|

Рубрика:

Телефонні перемовини у «Нормандської четвірки»

Як і було анонсовано, вони відбулися 24 липня. Президент України Петро Порошенко поспілкувався з Президентом Франції Еммануелем Макроном, Федеральним канцлером Німеччини Анґелою Меркель і Президентом Росії Володимиром Путіним. Розмова тривала близько двох годин. Було заслухано доповідь Голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертурула Апакана та його заступника Александра Хуґа.

Глава Української держави назвав останні дні липня одними з найкривавіших у 2017 році, закликав Росію негайно припинити агресивні дії і постачання зброї на окуповані території, наголосив на важливості введення на Донбас миротворчої місії ООН.

Президент Франції і Канцлер Німеччини назвали неприпустимими заяви про створення так званої «Малоросії».

Співрозмовники домовилися узгодити остаточні кроки щодо безпеки, продовжити роботу над дорожньою картою імплементації Мінських домовленостей, а у другій половині серпня організувати зустріч зовнішньополітичних радників глав держав Нормандського формату.

Для президента Франції Еммануеля Макрона ці переговори у «Нормандському формат» були першими, в яких він взяв участь. Тому цікаво було почути саме його враження. У мережі Twitter французький лідер написав: «Прямий діалог заради конкретних дій. Підтверджена динаміка спільної роботи Берліна, Парижа, Москви і Києва з української кризи».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply