Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Суд видав ще один дозвіл на арешт Януковича

Автор:

|

Травень 25, 2022

|

Рубрика:

Суд видав ще один дозвіл на арешт Януковича
Президент-утікач Янукович

Печерський районний суд Києва заочно заарештував президента-втікача Януковича у справі підписання Харківських угод. Про це повідомив Офіс генерального прокурора. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у кримінальному провадженні за обставинами вчинення ним державної зради.
За інформацією прокуратури, Янукович, діючи спільно і за попередньою змовою з колишнім прем’єр-міністром України на шкоду суверенітету й територіальній цілісності України, надав Російській Федерації (РФ) та її представникам допомогу у провадженні підривної діяльності проти України.
21 квітня 2010 року, перебуваючи в Харкові, підозрюваний підписав від імені України угоду між Україною та Росією, якою продовжив на 25 років термін перебування Чорноморського флоту РФ в Автономній Республіці Крим (АРК) і Севастополі, замість підготовки до його виведення з території України. «У результаті були створені передумови для збільшення чисельності військ РФ на території України, їхнього переоснащення, модернізації й надалі — вторгнення російсько-терористичних військ та окупації ними АРК та м. Севастополь», — зазначив суддя.
Як повідомляв «Міст», суд дозволив заарештувати Януковича.

About Author

Meest-Online