Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Сліди вбивства журналіста намагалися приховати

Автор:

|

Листопад 05, 2018

|

Рубрика:

Сліди вбивства журналіста намагалися приховати

Не названий представник турецького уряду у понеділок, 5 листопада, оголосив, що після вбивства 59-річного оглядача американської газети «The Washington Post» Джамаля Хашоґджі у генконсульстві Саудівської Аравії в Стамбулі, туди ж прибула команда саудівських експертів, до якої входили хімік і токсиколог.

«Ми вважаємо, що обидва вони прибули до Туреччини з єдиною метою – усунути докази вбивства Джамаля Хашоґджі до того, як турецькій поліції дозволили обшукати місце злочину», – цитує урядового речника інтернет-видання «Deutsche Welle». Тим часом турецька газета «Daily Sabah» повідомила, що так звана «слідча група» кілька днів працювала в будівлі консульства і покинула Туреччину лише 20 жовтня.

59-річний Джамаль Хашоґджі щез 2 жовтня після того, як увійшов у консульство Саудівської Аравії в Стамбулі, щоб оформити документи, необхідні для вступу в шлюб. 19 жовтня Саудівська Аравія визнала вбивство зниклого журналіста. Як заявила генпрокуратура в Ер-Ріяді, в консульстві сталася «бійка», яка привела до смерті Джамаля Хашоґджі. Раніше турецькі і американські ЗМІ повідомляли, що він був убитий спеціальним загоном.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply