Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

САП не побачила корупції в діях Дениса Єрмака і передала справу поліції

Автор:

|

Квітень 24, 2020

|

Рубрика:

САП не побачила корупції в діях Дениса Єрмака і передала справу поліції
Андрій Єрмак

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) України передала Національній поліції справу щодо корупції за участі Дениса Єрмака, брата керівника Офісу президента. Спершу справу кваліфікували як «зловживання впливом», а згодом — як «шахрайство». Про це повідомили в юридичній компанії «Міллер», яка захищає депутата Гео Лероса, котрий опублікував відеозаписи за участі брата Андрія Єрмака.
«Суть зловживання — в тому, що особі дають гроші за те, що вона вплине на прийняття рішень кимось іншим. А суть шахрайства у тому, що особа, зловживаючи довірою, виманює гроші, просто для власного збагачення. Шахрайство, на відміну від зловживання впливом, не відноситься до корупційних злочинів, тому справа більше не перебуває в підслідності Національного антикорупційного бюро України (НАБУ», — пояснили в юридичній компанії.
Масі Найєм, адвокат Гео Лероса, повідомив, що САП вважає, що Денис і Андрій Єрмак не отримували грошей за призначення на посади, а тому не можна говорити про зловживання впливом. «За моєю інформацією, логіка прокурорів САП така: Денис та Андрій Єрмак начебто не отримували грошей за призначення на посади, тож це не зловживання впливом, а шахрайство інших фігурантів справи Дмитра Штанька та Сергія Шумського. В зв’язку з цим перекваліфікація і справа вже підслідна не НАБУ, а поліції», — зазначив правник.
Як повідомляв «Міст», раніше Гео Лерос повідомляв про корупцію в вищих ешелонах влади і те, що «Плівки Єрмака» можуть мати далекосяжні неґативні наслідки для Зе-президента.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply