Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Путін не дурень: Обама розповів про плани Кремля в Україні та Сирії

Автор:

|

Березень 11, 2016

|

Рубрика:

Путін не дурень: Обама розповів про плани Кремля в Україні та Сирії

main

Барак Обама не вважає Володимира Путіна дурнем і розуміє, навіщо Кремль вплутався в конфлікт в Україні та Сирії. «Україна не є членом НАТО, тому наші можливості обмежені. Україна залишатиметься вразливою від військового домінування РФ, що б ми не робили», – заявив Обама в інтерв’ю журналістам.

Розповів президент США і про плани Путіна в Україні. Вона прості – не дати цій країні повністю вийти з-під російського контролю. Така ж мета у Кремля і в Сирії.

«Путіну довелося імпровізувати під час Майдану», – вважає Обама, пояснюючи, чому Захід відверто проґавив дії Росії в Криму і на Донбасі. Мабуть, аналітики Північноатлантичного альянсу не змогли передбачити те, що Кремль піде на найрішучіші заходи, а не буде мовчки спостерігати, як Україна стрімко крокує до Євросоюзу і НАТО.

«Незважаючи на економічні санкції, Москва пішла на агресію в Україні, а потім і в Сирії», – заявив Обама, додавши при цьому, що не вважає президента Російської Федерації дурнем.

«Путін розуміє, що позиції Росії у світі не так сильні, і він зацікавлений у тому, щоб Захід вважав його рівноправним партнером», – зазначив Обама, додавши, що справжня влада дозволяє отримати бажане без застосування насильства. Правда, і Вашингтону далеко не завжди це вдається, свідченням чому є військові кампанії в Афганістані, Югославії, Іраку, Лівії та інших країнах. «Не хочеш – змусимо», – звична тактика сильних світу цього.

На думку Обами, Путін хотів показати себе рівноправним гравцем на світовій арені, але поведінка Росії в Україні та Сирії не заслуговує на повагу.

Що стосується прямого військового конфлікту між США і Росією, то, як дав зрозуміти президент США, його Кремль не дочекається.

Нагадаємо, у 2014 році Україна відмовилася від позаблокового статусу і чітко заявила про бажання вступити в НАТО. В самому Альянсі поки немає повної підтримки вступу України до своїх лав, але до співпраці блок готовий.

«Двері НАТО для України відкриті», – заявляють в Альянсі, але не називають можливі терміни приєднання.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply