Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

Прокуратура хоче провести допит Януковича в режимі відеоконференції

Автор:

|

Березень 11, 2016

|

Рубрика:

Прокуратура хоче провести допит Януковича в режимі відеоконференції

main

У Генеральній прокуратурі України було запропоновано колишньому українському голові Віктору Януковичу прибути в будь-яке посольство Української держави, щоб пройти допит у форматі відеоконференції. Про це розповіли засоби масової інформації.

Генеральна прокуратура України також пропонувала колишньому президенту викласти свої пояснення за допомогою адвоката, але обидва варіанти захист Януковича відхилив.

В українській прокуратурі розповіли, що зі слів захисту знають про перебування Януковича в Ростові-на-Дону і офіційно направили звернення до уряду Російської Федерації з проханням підтвердити цю інформацію і передати Януковича Українській державі. Російська Федерація направила в якості відповіді відмову через «політичні мотиви».

Віктор Янукович був главою Української держави з 25 лютого 2010 року. В лютому 2014 року після трьох місяців протестів на Майдані Верховна Рада визнала, що він не виконує свої обов’язки, після чого були проведені нові вибори глави держави. У лютому минулого року Віктор Янукович втік з України, в даний час він з сім’єю проживає у Російській Федерації.

В Українській державі стосовно Віктора Януковича заведено кілька кримінальних справ. Йому висунуто звинувачення в масових вбивствах громадян, заволодінні майном держави, захопленні уряду неконституційним шляхом, діях, які не відповідають Конституції. Стосовно колишнього президента використовується процедура заочного засудження.

Ім’я екс-лідера було подано в пошукову базу Інтерполу, але в останніх числах липня минулого року розшук було припинено до розгляду скарги захисту, який наполягає на політичному підґрунті справи проти Віктора Януковича.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply