Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Президент України Петро Порошенко застосував вето до Закону про електронні декларації

Автор:

|

Березень 13, 2016

|

Рубрика:

Президент України Петро Порошенко застосував вето до Закону про електронні декларації

main

Президент України Петро Порошенко застосував право вето до Закону про систему електронних декларацій і повернув його в парламент із пропозиціями, що були попередньо узгодженими з Євросоюзом.

Як зазначається в повідомленні, що було оприлюднене на офіційному сайті, президент наклав вето на Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно особливостей подання посадовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру у 2016 році» та направив його до Верховної Ради України із пропозиціями, які були погодженими із Євросоюзом.

«Я вирішив накласти вето на Закон, який сьогодні надійшов з парламенту та подаю даний законопроект від імені Президента як невідкладний, а також прошу парламент розглянути його вже у вівторок», – наголосив Петро Порошенко.

Порошенко зазначив, що пропозиції, які були розроблені Адміністрацією Президента у співпраці із громадянським суспільством, також підтримав Євросоюз. Це затверджує відповідний лист, отриманий главою держави вчора ввечері. Він містить висновки та підписи двох єврокомісарів – Комісара з питань європейської політики сусідства і переговорів по розширенню,- Йоганнеса Хана і Комісара з питань міграції, внутрішніх справ і громадянства – Дімітріса Аврамопулос.

Серед основних змін, про які йде мова у цьому законопроекті, є також зобов’язання всіх чиновників подати електронні декларації в 2016 році. Крім цього, буде введена кримінальна відповідальність за значні порушення у декларуванні. Президент зауважив, що цей документ суттєво допоможе Україні продовжити боротьбу із корупцією.

«Даний законопроект – це результат нашої спільної роботи, спільної з громадянським суспільством відповідальності. Адже ми маємо всі шанси для того, щоб у цьому році українці пересікали кордони ЄС без необхідності оформлення віз », – зазначив Петро Порошенко.

Нагадаємо, що 17 березня президент відвідає Брюссель, де відбудеться зустріч стосовно питань завершення оформлення безвізового режиму для громадян України із країнами Шенгенської зони.

Глава держави розповів, що проведе ряд важливих переговорів, в тому числі з Президентом Єврокомісії, Президентом Європейської Ради, а також із лідерами Євросоюзу.

Також президент окремо звернувся до нардепів з проханням підтримати новий законопроект та проголосувати за нього на засіданні Верховної Ради вже у вівторок, 15 березня.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply