Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 29, 2022

Порошенко продав свої телеканали

Автор:

|

Листопад 09, 2021

|

Рубрика:

Порошенко продав свої телеканали

Петро Порошенко, п’ятий президент України, продав свої корпоративні права на телеканали «Прямий» і «5-й канал» медіа-холдингу «Вільні медіа», який створили медійники цих каналів. «Ми створили новий медіа-холдинг «Вільні медіа». Власниками холдингу є медійники, журналісти, громадські діячі й опозиційні депутати, які були журналістами», — йдеться в заяві.
Медіа-холдинг «Вільні медіа купив» «за ринковою ціною» 100 % корпоративних прав цих телеканалів. Про суму не повідомляють, але наголошують, що «угода передбачає виплату купівельної ціни частинами».
Також угода забороняє Петру Олексійовичу впливати на редакційну політику каналів чи в інший спосіб здійснювати контроль над «Вільними медіа». А нові власники незабаром укладуть із каналами угоду про невтручання в редакційну політику.
Крім цього, 10 % акцій холдингу відвели під участь колективу медіа, тому найбільшим акціонером стали трудові колективи. «Народні депутати одразу ж передали свої акції в управління телеканалам, тобто, знову ж таки, їхнім трудовим колективам. Так вони повністю дотримувалися вимог законодавства про усунення конфлікту інтересів і забезпечили, що політики не зможуть чинити жодного тиску на менеджмент каналів чи їхню редакційну раду», — зазначили в заяві нові власники.
Як повідомляв «Міст», Нестор Шуфрич став основним власником телеканалу «Перший незалежний».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply