Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

ОБСЄ: на Донбасі зникає військова техніка

Автор:

|

Березень 11, 2016

|

Рубрика:

ОБСЄ: на Донбасі зникає військова техніка
Олександр Хуг

Олександр Хуг

Місія ОБСЄ зафіксувала на окупованих територіях Донбасу зникнення з місць зберігання частини військової техніки, яка повинна була бути відведена. Натомість важке озброєння виявлено там, де його не повинно бути. Про це повідомив Олександр Хуг, перший заступник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

«Ми бачимо, що з обох сторін важка зброя була відведена і до цього часу вона зберігалася там, де повинна бути. Однак ми помітили, що озброєння починає зникати з місць їх перебування. Це відбувається паралельно з обох сторін. Таким чином, було переміщено близько 30 відсотків важкого озброєння. Воно з’являється в зонах, де його не повинно бути», – заявив Хуг.

За його словами, в Дебальцеве, яке наразі перебуває під контролем прихильників “ДНР”, спостерігачі чули декілька десятків залпів з установки “Град”. Таку установку було помічено і в населеному пункті Іванівка, який знаходиться під контролем української сторони.

Як повідомлялося раніше, незаконні збройні формування порушують досягнуту в Мінську домовленість про заборону на проведення навчань поблизу лінії розмежування на Донбасі. Росія перекинула бойовикам на Донбас танки, САУ, БМП і гаубиці.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply