Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Мустафа Найєм розповів про ризики призначення Ахметова та Бойка керівниками Донбасу

Автор:

|

Березень 13, 2016

|

Рубрика:

Мустафа Найєм розповів про ризики призначення Ахметова та Бойка керівниками Донбасу
Мустафа Найєм

Мустафа Найєм

За словами народного депутата України 8 скликання від партії «Блок Петра Порошенка» Мустафи Найєма державний суверенітет може опинитись під загрозою. Якщо найвище керівництво держави все ж таки вирішить назначити губернаторами донецької та луганської області Ріната Ахметова та Юрія Бойка відповідно, то це означитиме, що ми відкупаємось цими територіями.

Нагадаємо, що таку ідею висунув Віктор Медведчук. Він пропонує на території Донбасу, що не підконтрольна київській владі, створити окремі адміністрації на чолі з Ахметовим та Бойком.

Мустафа Найєм сказав: «Я звичайно знаю, що такі переговори відбуваються. Мова йшла про те, щоб провести там вибори. Чи закінчились ці консультації, до якого висновку прийшли в кінцевому сенсі, я не знаю. Проте повідомлення, що опублікував Сергій Рахманін, є вірогідним і заслуговує довіри». Він пояснює, що такий варіант розвитку ситуації пов’язаний з дуже великими ризиками і для президента, і для тих людей, які готові це зробити.

Народний депутат категорично проти цих кандидатур на місця керівників проблемних регіонів. Це фактично є подарунком для цих осіб. Також, згадуючи історичні події, складається ризикова ситуація, коли певна територія лишається під контролем однієї конкретної політичної сили. «В разі, якщо ми дійсно отримаємо таке керівництво Донецької та Луганської областей, ми, по-перше, повинні розуміти, що повністю віддаємо на відкуп ці території. По-друге, існує ризик, що неконтрольовані території, на яких велася неконтрольована інформаційна політика, стануть, фактично, заручниками конкретної політичної сили», – пояснює свою позицію Найєм.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply