Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Міста Донбасу – під європейський патронат

Автор:

|

Серпень 26, 2018

|

Рубрика:

Міста Донбасу – під європейський патронат

Під час робочої поїздки на Донеччину у неділю, 26 серпня, Президент Петро Порошенко провів зустріч з військовими 92 бригади та керівниками дипломатичних представництв України за кордоном. Вранці цього дня 80 українських послів, які зібралися з нагоди ХІІІ Наради керівників закордонних дипломатичних представництв, прибули на Донбас.

Виступаючи в Авдіївці, Глава держави заявив, що Україна звернеться до країн Євросоюзу із закликом взятися за відбудову конкретних населених пунктів у Донецькій та Луганській областях. Звертаючись до послів, Петро Порошенко сказав: «Ми вже декілька разів обговорювали з лідерами Євросоюзу програму встановлення окремими країнами своєрідного патронату над визначеними містами і селищами Донбасу. Нехай Німеччина візьме відповідальність за Краматорськ, Греція за Маріуполь, Великобританія за Волноваху, нехай інші країни візьмуть Сєверодонецьк, Лисичанськ, Авдіївку».

Президент наголосив, що українські посли перебувають на Донеччині за його дорученням, щоб особисто побачити місцеві проблеми. А надалі дипломати повинні зайнятися «мобілізацією коштів світу для відновлення інфраструктури Донбасу».

Світлина: Петро Порошенко виступає перед українськими послами.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply