Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Міністр Ткаченко розпочав антиукраїнську діяльність

Автор:

|

Червень 09, 2020

|

Рубрика:

Міністр Ткаченко розпочав антиукраїнську діяльність
Олександр Ткаченко

Заборона певним акторам на в’їзд в Україну не може одночасно бути підставою для заборони фільмів за їхньої участі. Про це заявив Олександр Ткаченко, новопризначений Міністр культури й інформаційної політики України.
«По-перше я вважаю, що і санкції були введені необґрунтовані. По-друге, давайте розрізняти. Є заборона в’їзду. Яким чином заборона в’їзду може стосуватися аудіовізуального продукту. На мій погляд, одна справа, коли є порушена кримінальна справа проти когось, наприклад, Охлобистіна, Пореченкова, тоді це має стосуватися так званих чорних списків. Інша справа, коли автоматом усі ці люди заносять у «чорні списки», і сотні годин аудіовізуального продукту, в т. ч. фільм Романа Балаяна, кладуть на полицю», — зазначив він.
Міністр вважає, що з цим питанням треба «розібратися», щоб внесення в такі «чорні списки» було прозорим і зрозумілим. «На мою думку, тільки той факт, що комусь заборонений в’їзд, не може одночасно бути підставою для того, щоб фільми, в яких брали участь ці люди, були заборонені», — додав п. Ткаченко, котрий також виступає проти квот на українську мову в етерах радіо та телебачення та за перегляд закону про українську мову.
Нагадаємо, що в червні 2015-го в Україні запровадили заборону на показ у кінотеатрах і трансляцію в телеетері фільмів і серіалів російського виробництва. Станом на 2018 рік українське Держкіно заборонило трансляцію 780 російських фільмів і серіалів. Заборонило й демонстрацію фільму з Володимиром Зеленським. Проте окружний адміністративний суд Києва після обрання останнього президентом України зняв заборону на показ телевізійного серіалу «Свати» і дозволив в’їзд російському актору Федору Добронравову.
Як повідомляв «Міст», нещодавно призначили нового міністра культури України — колишнього народного депутата від партії «Слуга народу» та колишнього генерального директора телевізійної студії «1+1» олігарха Ігоря Коломойського.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply