Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Кремль обіцяє вплинути на сепаратистів

Автор:

|

Серпень 15, 2016

|

Рубрика:

Кремль обіцяє вплинути на сепаратистів

Штайнмайєр_0815-1

У російському місті Єкатеринбурзі 15 серпня відбулася зустріч міністрів іноземних справ Росії Сергія Лаврова і Німеччини Франка-Вальтера Штайнмайєра. Судячи з повідомлень інформаційних агенцій, учасники перемовин багато уваги надали військовому конфлікту в Україні, виконанню Мінських угод та загостренню російсько-українських відносин.

Особливу увагу привертає такий вислів Сергія Лаврова: «Росія свою частину шляху пройде і буде налаштовувати ДНР і ЛНР на конструктивний лад». Це вже дещо нове, оскільки раніше Москва ледь не маніакально відмежовувалася від бойових дій на Донбасі. Твердячи, що не є їх учасницею і не може вплинути на самопроголошені «ЛНР-ДНР», бо це стане втручанням у внутрішні справи України.

Ще одна особливість міститься у повідомленні російської агенції ТАСС. Вона цитує очільника зовнішньополітичного відомства своєї країни: «Ми оцінили перспективи і можливості відновлення діалогу в “нормандському форматі “». Це при тому, що не минуло й тижня, як президент Володимир Путін казав прямо протилежне. Мовляв, після відомого інциденту в Криму така зустріч не має сенсу.

З цього ж повідомлення ТАСС дізнаємося, що Сергій Лавров наполегливо повторював на зустрічі байку про нібито теракт український військових розвідників на території Кримського півострова. Чи заперечував йому німецький колега, інформації нема.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply