Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 25, 2021

Хто ж тепер керуватиме ДБР?

Автор:

|

Квітень 16, 2020

|

Рубрика:

Хто ж тепер керуватиме ДБР?
Олександр Бабіков

Олександр Бабіков, перший заступник директора Державного бюро розслідувань (ДБР), котрий раніше представляв в суді інтереси Януковича, може стати виконувачем обов’язків (в. о.) директора ДБР. Про це повідомив Олександр Соколов, теперішній виконувач обов’язки директора ДБР.
Він пояснив, що згідно зі законом, якщо в ДБР немає директора, його обов’язки виконує перший заступник і заступники по черзі по 60 днів. «На момент, коли була призначена Венедиктова (попередня голова ДБР. — Ред.), Бабіков перебував у відпустці за сімейними обставинами або на лікарняному, я вже не пам’ятаю. Не було його тиждень. Я був сам один. Зібрав юристів, зібрав кадри. Бабіков — у відпустці. Його як? Відкликати? А хто буде відкликати, Венедиктова вже призначена (генеральний прокурором. — Ред.), вона не може підписувати накази. Тому прийняли рішення, позаяк це був 60-денний термін, я сам на себе підписав наказ, що приступаю виконувати обов’язки. Бо нікого немає», — розповів Соколов і зазначив, що після закінчення цього 60-денного терміну, в. о. директора ДБР також на 60 днів, стане Бабіков, якщо не виберуть інших заступників.
Водночас Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Ростислава Поповича щодо заборони Олександру Соколову виконувати обов’язки директора ДБР. Позивач просить суд заборонити Соколову надалі виконувати обов’язки директора Державного бюро розслідувань та визнати відсутність у нього таких повноважень. Суд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без проведення судового засідання та виклику учасників справи.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply