Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Глава Міноборони Канади планує робочий візит в Україну

Автор:

|

Березень 11, 2016

|

Рубрика:

Глава Міноборони Канади планує робочий візит в Україну
Харджит Сінгх Сейджжан

Харджит Сінгх Сейджжан

Харджит Сінгх Сейджжан, міністр оборони Канади, наступного тижня відвідає Україну з робочим візитом. Таку інформацію надала Оксана Гаврилюк, представник Міністерства оборони України.

За її словами, Україну планує відвідати делегація канадського відомства на чолі з міністром. У ході візиту міністр закордонних справ Канади планує обговорити з київською владою перспективи співпраці між Україною і Канадою в оборонній галузі. Гаврилюк зазначила, що делегація прибуде до Києва, де зустрінеться з українською владою.

Нагадаємо, що Канада є однією з небагатьох країн, яка продовжує надавати військову допомогу Україні. З початку військового конфлікту на Донбасі Україна неодноразово отримувала військову допомогу у вигляді сухих пайків, різного обладнання та обмундирування. Канада є одним із активних союзників України. Крім того, саме в цій країні проживає максимальне число вихідців з України.

Раніше держсекретар США Джон Керрі висловлював подяку канадському прем’єр-міністру Джастіну Трюдо за ефективну співпрацю по Україні. При цьому американський лідер Барак Обама заявив, що Вашингтон і Оттава єдині у відстоюванні прав Києва на визначення власної долі.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply