Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

Гео Лерос більше не «слуга народу»

Автор:

|

Вересень 02, 2020

|

Рубрика:

Гео Лерос більше не «слуга народу»
Гео Лерос

Парламентська фракція «Слуга народу» (СН) вигнала зі своїх лав народного депутата Гео Лероса. Рішення прийняли за результатами збирання підписів більшістю голосів депутатів фракції. Напередодні Володимир Зеленський у своєму виступі на з’їзді партії СН назвав деяких депутатів «мікробами, які забули, навіщо їх обрали до Ради».
На ці на слова президента й відреагував депутат Лерос: «Ви своїми мікробами і бактеріями брехні заразили всю країну». Зеленський, за його словами, не став воювати зі старою системою, а «злився» з нею. Після цього стало Верховній Раді почали збирати підписи за виключення Лероса з фракції Слуга народу. Ініціатором став Давид Арахамія, глава фракції.
Натомість Гео Лерос пообіцяв боротися з «режимом» всюди. «Скажу тільки, що ви можете відкривати скільки завгодно справ на мене, підпалювати моє майно, але ви, покидьки, мене не зупините. Я буду боротися з вашим режимом у судах, парламенті, на вулицях, на сході та заході. Я буду серед мільйона людей, що рано чи пізно вийдуть на вулицю і скажуть вам «ні», — заявив він і подякував своїм прихильникам за теплі слова, а депутатам — що «не злякалися дзвінків із Офісу президента».
Як повідомляв «Міст», наприкінці серпня Гео Леросу невідомі спалили автомобіль.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply