Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Генпрокурорка опублікувала пісню українофоба, котрий підтримує окупацію АРК

Автор:

|

Травень 09, 2020

|

Рубрика:

Генпрокурорка опублікувала пісню українофоба, котрий підтримує окупацію АРК
Ірина Венедиктова

Ірина Венедиктова, генеральна прокурорка України, розмістила на своїй сторінці у Facebook відео відомого радянського шлягера «День Перемоги» у виконанні російського співака Лева Лещенка. «Із святом, друзі! Ніколи знову!», — підписала вона публікацію.
Чиновниці дорікнули в коментарях, що Лещенко підтримує російське вторгнення до Автономної Республіки Крим (АРК) і Донбасу. Так, 12 червня 2014 року в інтерв’ю московській газеті «Арґументи і факти» співак заявив, що «військових дій як таких не було, Крим проголосував за своєю волею».
«Не треба бомбити міста і села, припиніть аґресію — і відразу складе зброю південний схід України. Треба вийти на шлях мирних перемовин і людського компромісу. Ми ж один етнос! Що ж ми ділимо?», — запевнив він.
Крім цього, Лещенко висловився за поділ України на «три федерації». «Львів — це Західна Україна, і, за великим рахунком, ця місцевість ніколи Україною не була. Це Галичина, прикарпатські області, які входили до складу Австро-Угорщини. Україні розширив кордони Ленін, а Сталін потім незаконно приєднав до них Львів і Галичину. Тож «западенцям» варто було б узяти джерела, подивитися, почитати. До речі, «Право нації на самовизначення» — це гасло Володимира Леніна, котрий створив Українську Республіку. Українці повинні йому дякувати, а вони його пам’ятники руйнують. Сталіну також повинні дякувати за те, що приєднав Волинь і Прикарпаття. Якщо це було зроблено несправедливо, отже, вони повинні відокремитися від України. Проведіть референдум, зробіть три федерації — Південний Схід, Західну та Центральну Україну», — закликав Лещенко.
Як повідомляв «Міст», раніше проти генпрокурорки Венедиктової відкрило справу Націонал не антикорупційне бюро України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply