Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Доопрацьовану програму КМУ відхилили

Автор:

|

Червень 19, 2020

|

Рубрика:

Доопрацьовану програму КМУ відхилили
Денис Шмигаль

Верховна Рада України (ВРУ) не підтримала доопрацьовану програму діяльність Кабінету Міністрів України (КМУ), нею ж призначеного. Нагадаємо, що 4 червня ВРУ вже відправляла на доопрацювання програму діяльності уряду і 15 червня з’явився оновлений документ.
Денис Шмигаль, прем’єр-міністр України, заявив, що КМУ не потрібен річний імунітет від відставки. «Ні мені, ні членам уряду імунітет не потрібен. Ми можемо і будемо працювати ефективно без всяких імунітетів. Ні ми, ні я не класичні політики, не популісти», — сказав він і додав, що реалізовуватиме навіть не затверджену програму.
Більшість депутатів запропоновану програму розкритикували. Цей уряд пропрацював вже 100 днів, а ВРУ приймати його програму не погоджується, назвавши програму КМУ «рефератом». Її відхилили всі парламентські комітети.
Як повідомляв «Міст», Денис Шмигаль, прем’єр України, та Христя Фріланд, віцепрем’єрка Канади, обговорили телефоном співпрацю двох країн у фінансовій сфері та запровадження лібералізації візового режиму.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply