Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

ДБР закрило ще одну справу Порошенка

Автор:

|

Серпень 01, 2020

|

Рубрика:

ДБР закрило ще одну справу Порошенка
Петро Порошенко в суді

Державне бюро розслідувань (ДБР) України закрило ще одне кримінальне провадження щодо п’ятого президента України — за розпалювання релігійної ворожнечі. Йшлося про отримання томосу та створення Православної церкви України. Про це повідомив Олександр Соколов, виконувач обов’язки директора ДБР.
Позивачами були вірні ліквідованої Православної церкви Київського патріархату. Провадження зареєстрували в ДБР ще за часів Романа Труби, попереднього директора ДБР.
Тепер справу закрили через відсутність у ній ознак кримінального правопорушення. «Провадження відкрили за заявою вірних цієї громади, котрі запевняли, що позбавлені можливості вільного користування своїми храмами. Після проведення досудового розслідування, оцінки всіх можливих фактів і проведення всіх необхідних розшукових дій справу закрили», — розповів п. Соколов. За його словами, слідчі не встановили ознак карного правопорушення, що підпадає під ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх релігійних переконань) Карного кодексу України.
Як повідомляв «Міст», Петра Порошенка хочуть посадити за допомогою Коломойського.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply