Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

«Блок Петра Порошенко» наполягає на відставці Яценюка, а президент готовий працювати з будь-яким прем’єр-міністром

Автор:

|

Березень 11, 2016

|

Рубрика:

«Блок Петра Порошенко» наполягає на відставці Яценюка, а президент готовий працювати з будь-яким прем’єр-міністром

main

«Блок Петра Порошенко» продовжує наполягати на необхідності відставки Арсенія Яценюка.

За словами керівника парламентської фракції БПП Юрія Луценка, якщо прем’єр-міністр втратив довіру, він повинен піти. Тим самим депутат підтримав заяву Петра Порошенка, який раніше закликав главу уряду добровільно подати у відставку.

На переконання Луценка, зараз такий час, коли уряд повинна очолити людина, віддалена від олігархів і партійного бізнесу.

Говорячи про це, політик підкреслив, що останнім часом проглядається зв’язок Яценюка з олігархами, адже в наглядові ради основних державних підприємств призначаються їх ставленики.

Луценко пропонує в понеділок, 14 березня, зібратися головам фракцій та груп і разом зі спікером і прем’єр-міністром обговорити подальші дії. При цьому політик не став відповідати на питання, кого він бачить заміною Яценюку.

Петро Порошенко, в свою чергу, заявив, що готовий до продуктивної співпраці з будь-яким прем’єр-міністром. Під час візиту президента України до Туреччини не обійшлося без питань про главу українського уряду. На це Порошенко лаконічно відповів, що готовий до роботи з будь-ким, головне, щоб були позитивні результати.

Раніше президент закликав Арсенія Яценюка добровільно піти у відставку, адже Кабмін втратив довіру політиків і суспільства. Яценюк відмовився, а депутати провалили голосування за його відставку.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply