Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Арестович звільнився з посади радника Єрмака та речника України в ТКГ

Автор:

|

Січень 19, 2022

|

Рубрика:

Арестович звільнився з посади радника Єрмака та речника України в ТКГ
Олексій Арестович

Олексій Арестович звільнився з посади позаштатного радника Андрія Єрмака, глави Офісу президента України (ОПУ) та з посади спікера української делегації у Тристоронній контактній групі щодо врегулювання конфлікту на Донбасі (ТКГ). В інтерв’ю «4 каналу» Арестович розповів, що звільнився за власним бажанням через «особисті причини». Відтак зазначив, що на наступній зустрічі ТКГ щодо Донбасу вже присутнім не буде.
Олексій Арестович став працювати в українській делегації ТКГ з 28 жовтня 2020-го. З 1 грудня 2020 року він працював ще й позаштатним радником керівника ОПУ зі стратегічних комунікацій у сфері національної безпеки й оборони.
Кілька днів тому він звинуватив президента України в порушенні обіцянок і Зе-розкритикував владу. Зокрема, заявив, що прийшовши до влади Володимир Зеленський порушив базові передвиборчі обіцянки. «На кого ми перетворилися? Бюрократія, довідка, протокол. Більшого удару собі по яйцях не можна було завдати. Це ж найгірше, що з нами можна було зробити — «забюрократитися». Ми мали бути веселими, драйвовими хлопцями, які за народ, помстяться олігархам, реформують країну та створять стрибок для наступного стрибка. Де це все?» — заявив п. Арестович.
Як повідомляв «Міст», Арестович став спікером української делегації в ТКГ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply