Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Американська фірма відкупилася від Тимошенко

Автор:

|

Травень 11, 2020

|

Рубрика:

Американська фірма відкупилася від Тимошенко
Юлія Тимошенко

Юридична фірма Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom заплатила Юлії Тимошенко, колишній прем’єрці України, й її адвокату, щоб уникнути судового переслідування з їхнього боку. Про це повідомила газета The New York Times із посиланням на джерела.
Як пише видання, 2018 року п. Тимошенко під час одного з інтерв’ю заявила, що нью-йоркська адвокатська компанія Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom 2012-го «відбілювала діяльність Януковича та його уряду». Вона заявила, що компанія робила це в обмін на винагороду. Незабаром п. Тимошенко разом зі своїм адвокатом Сергієм Власенком найняла юридичну фірму Reid Collins & Tsai, щоб спробувати дізнатися, чи можна подати на Skadden до суду.
Як стверджує NYT, для врегулювання питання до подання позову фірма Skadden заплатила 11 млн USD або трохи більше. Кошти надійшли на рахунки п. Тимошенко та п. Власенку через компанію Reid Collins & Tsai. Газета наголошує, що в деклараціях, які подали правник і колишня глава українського уряду, йдеться про те, що кожен з них отримав приблизно 5,5 млн USD, однак у записах згадки про Skadden немає.
Як повідомляв «Міст», Юлія Тимошенко, раніше отримала майже 150 млн грн компенсації за політичні репресії від юридичної компанії з Техасу Reid, Collins, Tsai LLP.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply