Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Аксьонов: Мою кандидатуру затвердив Янукович

Автор:

|

Березень 10, 2016

|

Рубрика:

Аксьонов: Мою кандидатуру затвердив Янукович

i

Глава Криму Сергій Аксьонов зазначив, що колишній президент України Віктор Янукович утвердив його кандидатуру на посаду голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим 27 лютого 2014 року.

“З керівництвом РФ узгодження на той момент не було, адже ми іще не перебували в контакті. А от Янукович підписав затвердження, хоча по суті, нам його підпис не був потрібним. Вже тоді ми і так усвідомлювали, що відступати не будемо, і все одно діяли б по заздалегідь наміченому плану “, – розповів Аксьонов.

За його словами, він ніколи не планував політичну кар’єру. Його запропонував на цю посаду Володимир Константинов, котрий зараз є спікером парламенту Криму.

Раніше у кабміні Росії повідомили, що “професіоналізм та якість роботи діючої влади Криму викликають серйозні сумніви”.

Саме так в уряді були розцінені слова Аксьонова, який заявив, що на реалізацію федеральної програми по соціально-економічному розвитку Криму і Севастополя до 2020 року не було направлено жодної копійки.

До 2009 року Аксьонов займався бізнесом, а згодом був обраний співголовою координаційної ради “За російську єдність в Криму”. Вже через рік він очолив партію «Русское Единство».

27 лютого 2014 року рішенням Верховної Ради АР Крим Сергій Аксьонов був призначений на пост Голови Ради міністрів республіки.

Указом президента РФ В. Путіна від 14 квітня 2014 року Аксьонов став “тимчасово виконуючим обов’язки глави Республіки Крим”, а восени того ж року, згідно з підсумками голосування депутатів, він позбувся приставки “виконуючий обов’язки”.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply