Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

Абромавичус не повернеться в оновлений уряд

Автор:

|

Березень 10, 2016

|

Рубрика:

Абромавичус не повернеться в оновлений уряд
Айварас Абромавичус

Айварас Абромавичус

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус, який подав заяву про відставку, сумнівається у своєму поверненні до оновленого уряду. Про це міністр повідомив під час спілкування зі журналістами в кулуарах 12-ої щорічної інвестиційної конференції Dragon Capital.

“Давайте не будемо спекулювати на цьому питанні. Незалежно від того, хто саме очолить новий уряд – Яресько, Саакашвілі чи Яценюк, я поки не можу впевнено сказати, чи працюватиму на своїй нинішній посаді, чи ні. На жаль, своєю відвертістю я вже спалив деякі мости, тому мені буде важко повернутись”, – сказав він.

Абромавичус зазначив, що йому не вдалося завершити багато із запланованого, і що продовження реформ вимагає досить серйозної роботи. Також він наголосив, що процес реформування в Україні зможе тривати лише за однієї умови – після зміни глави уряду.

“Я думаю, що нам потрібно змінити прем’єр-міністра для просування реформ. На цю посаду має прийти людина із бездоганною репутацією”, – зазначив він. Абромавичус не оголосив кандидатуру найбільш прийнятного, на його думку, прем’єра, проте відзначив, що таким характеристикам на даний час відповідає міністр фінансів Наталія Яресько.

Нагадаємо, що 3 лютого глава Мінекономіки Айварас Абромавичус повідомив, що йде у відставку, в тому числі і через спробу соратника президента Ігоря Кононенко “встановити контроль над державними грошима”.

За словами Абромавичуса, рішення про відставку він прийняв після того, як дізнався, що зі “згоди” Адміністрації президента стати заступником міністра економічного розвитку і торгівлі, контролювати “Нафтогаз” та інші держпідприємства повинен Андрій Пасічник.

Виконавчий директор НАК “Нафтогаз України” А. Пасічник спростовує твердження міністра про тиск на нього при прийнятті кадрових рішень.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply