Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

Поле бою боротьби із західними демократіями

Автор:

|

Січень 27, 2018

|

Рубрика:

Поле бою боротьби із західними демократіями

Його Росія розгорнула в Інтернеті, а як зброю використовує неправдиву інформацію. Про це йдеться у статті єврокомісара з безпеки Джуліана Кінга, яку оприлюднила у суботу, 27 січня, щоденна німецька газета Die Welt.

Єврокомісія аргументовано звинувачує російський уряд у цілеспрямованому поширенні в Європі дезінформації. Зокрема, автор статті твердить: «Навряд чи існують сумніви у тому, що ми нині маємо справу з хитромудрою, уміло керованою і підтримуваною урядом проросійською кампанією дезінформації». Європа повинна активніше боротися з нею, наголошує Джуліан Кінг. Він повідомив, що Єврокомісія вже розробила низку проектів, спрямованих як на підвищення компетентності самих користувачів, так і на боротьбу з онлайн-пропагандою ненависті та тероризму.

Основними кіберзагрозами єврокомісар назвав атаки хакерів, поширення комп’ютерних вірусів, онлайн-пропаганду тероризму, спроби за допомогою фейкових новин маніпулювати громадською думкою, а також наміри перетворити відкритість західної системи на зброю, що спрямована проти самої ж демократії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply