Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

Пол Манафорт переходить у контратаку

Автор:

|

Січень 04, 2018

|

Рубрика:

Пол Манафорт переходить у контратаку

Колишній очільник передвиборного штабу Дональда Трампа й скандально відомий в Україні як консультант Партії регіонів політтехнолог зараз перебуває під домашнім арештом. Проте, як повідомляє у четвер, 4 січня, «Радіо Свобода», сам подав судові позови проти спецпрокурора США Роберта Мюллера та заступника генпрокурора країни Рода Розенштейна.

Пол Манафорт стверджує, що звинувативши його у низці фінансових злочинів, Роберт Мюллер (йому доручено розслідувати можливе втручання російського політичного керівництва у вибори президента США в 2016 році) вийшов за межі своїх повноважень. Що стосується Рода Розенштейн, то він, на думку позивача, винен у тому, що призначив Роберта Мюллера на цю посаду і дав йому право висувати звинувачення з будь-яких питань, з якими зіткнеться.

В обвинувальному висновку стосовно Пола Манафорта зазначено, що протягом кількох років він лобіював інтереси тодішнього президента України Віктора Януковича і Партії регіонів, але не був зареєстрований у США як «іноземний агент», а також ухилявся від сплати податків. Однак ці претензії не пов’язані з передбачуваним втручанням Москви в американські вибори 2016 року.

Пол Манафорт очолював передвиборний штаб Дональда Трампа з березня по серпень 2016 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply