Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

Пол Манафорт і втручання в американські вибори

Автор:

|

Серпень 01, 2018

|

Рубрика:

Пол Манафорт і втручання в американські вибори

Дональд Трамп у середу, 1 серпня, прокоментував початок судового процесу над колишнім керівником свого передвиборного штабу. У своїй улюбленій соціальній мережі Twitter господар Білого дому написав: «Пол Манафорт працював на Рональда Рейгана, Боба Доула і багатьох інших видатних і шанованих політичних лідерів. Він працював на мене дуже короткий час. Чому уряд не повідомив мені, що він перебуває під слідством. Ці старі звинувачення не мають жодного відношення до «змови» – це обман!».

Як відомо, 31 липня федеральний суд міста Олександрія (штат Вірджинія) почав розглядати справу політтехнолога Пола Манафорта. До журі присяжних відібрано шістьох чоловіків і шістьох жінок, а також чотирьох запасних. Це перший судовий процес у межах розслідування спеціального прокурора США Роберта Мюллера про можливу змову між штабом Трампа і Росією. І хоча прокурори не закидають Полу Манафорту зв’язок з Москвою, цей суд розглядається як випробування законності розслідування Роберта Мюллера, яке Дональд Трамп назвав «полюванням на відьом».

За даними американського слідства, колишній лобіст Партії регіонів Пол Манафорт отримав як політичний консультант в Україні понад $60 мільйонів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply