Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

Пол Манафорт був «під ковпаком» спецслужб

Автор:

|

Вересень 19, 2017

|

Рубрика:

Пол Манафорт був «під ковпаком» спецслужб

Цю сенсаційну новину провідні інформаційні агенції світу поширили у вівторок, 19 вересня, з посиланням на телекомпанію CNN, що скористалася аж з трьома обізнаними джерелами. Отож, за колишнім очільником передвиборного штабу Дональда Трампа стежили працівники американського Федерально бюро розслідувань (ФБР) під час останньої кампанії з виборів президента США.

Як твердять, прослуховування велося на підставі таємної судової ухвали. Правда, невідомо, чи записували фахівці ФБР також і розмови цього свого «підопічного» з Дональдом Трампом. За інформацією CNN, вперше за Полом Манафортом спецслужба почала стежити ще у 2014 році. Тоді прослуховування здійснювалося у межах розслідування справи про послуги, які надавали базовані у Вашингтоні консалтингові фірми Партії регіонів, що була правлячою в Україні. Адже Пол Манафорт свого часу консультував Віктора Януковича. Однак доказів тоді не знайшли.

На підставі нової ухвали суду це стеження згодом відновили ​​і воно тривало до початку 2017 року. На цей раз йшлося про передбачувані зв’язки передвиборного штабу Дональда Трампа з Росією.

Світлина з сайту «Deutsche Welle».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply