Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Покидати рідний край стає модним?

Автор:

|

Липень 12, 2017

|

Рубрика:

Покидати рідний край стає модним?

А й справді, не лише війни та злидні змушують людей зриватися з насиджених місць у більш ситі та безпечні. Схоже, що починає поширюватися така собі пристрасть до емміграції, до пошуків кращого життя. Адже у світі 710 мільйонів людей хотіли б переїхати в інші країни на постійне проживання. 23 мільйони – вже готуються це зробити. Про це 12 липня повідомляє турецька агенція «Анадолу». Вона розповідає про опитування, проведене організацією Gallup у 160 країнах світу на замовлення Міжнародної організації з міграції.

Згідно з опитуванням, найпривабливішою країною для мігрантів є США. Далі йдуть Великобританія, Саудівська Аравія, Франція, Канада, Німеччина і Південна Африка. Не інакше як з почуття патріотизму, агенція вказала, що Туреччина знаходиться на 15 місці у переліку найбільш привабливих держав.

Більшість мігрантів становлять вихідці із Нігерії, Індії, та Демократичної Республіки Конго. Загалом близько 60% потенційних мігрантів у країни Євросоюзу родом із Африки. Зазвичай це молоді та самотні чоловіки, які мають середню освіту.

Дані про число людей, які бажають виїхати зі своєї країни, можуть служити орієнтиром для визначення реальних міграційних потоків, а відтак й управління ними. Хоча наміри не завжди втілюються у життя. Розрив між бажаним і дійсним частіше залежить не від послідовності людей, а від країни. Наприклад, у Фінляндії свої наміри здійснюють кожні вісім з десятьох потенційних мігрантів, а у Росії – лише два.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply