Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Покарати за вибори в анексованому Криму!

Автор:

|

Березень 16, 2018

|

Рубрика:

Покарати за вибори в анексованому Криму!

У п’ятницю, 16 березня, оприлюднене інтерв’ю міністра закордонних справ України Павло Клімкіна, яке він дав для «ВВС News Україна». Отож, наша держава закликатиме Євросоюз не визнавати виборів на території окупованого півострова, а також запровадити санкції проти осіб, які брали участь в організації цих виборів або сприяли їх проведенню.

Очільник українського зовнішньополітичного відомства, зокрема, нагадав, що кілька днів тому про це сказала Високий Представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Федеріка Моґеріні, «але нам потрібна позиція всього цивілізованого світу». Павло Клімкін наголосив, що слід піти далі й накласти українські та європейські санкції на тих, що брали участь в організації виборів: «Якщо це залишити просто так на рівні заяв, то в Росії можуть сказати «ну засудили, і що далі?». Звичайно, не так просто і не так однозначно виявити всіх, хто до того мав відношення. Але будемо намагатися це робити».

Він додав, що у понеділок буде мати з приводу цих незаконних виборів розмову з міністрами закордонних справ ЄС. Нагадаємо, що вибори президента Росії відбудуться 18 березня.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply