Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Покарати убивць Ірини Ноздровської!

Автор:

|

Січень 02, 2018

|

Рубрика:

Покарати убивць Ірини Ноздровської!

З такою вимогою кілька сотень активістів прийшли у вівторок, 2 січня, під приміщення управління поліції Київщини. Вони налаштовані дуже рішуче. Лунали навіть голоси ставити намети й залишалися на місці проведення акції вночі. Сформовано ініціативну групи з десяти осіб, члени якої спілкуються з поліцейськими чиновниками.

Нагадаємо, що напередодні у річці села Демидів Вишгородського району було знайдено мертвою юристку і правозахисницю Ірину Ноздровську, яка зникла 29 грудня. Відомо, що їй погрожували родичі такого собі Дмитра Россошанського, який у стані наркотичного сп’яніння кермував автомобілем і збив на смерть сестру Ірини Ноздровської.

Винесена у заголовок вимога є основною, але не єдиною. Йдеться також про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та всього Вишгородського управління поліції. Також люди вимагають, щоб до них приїхав на розмову генеральний прокурор Юрій Луценко.

Згодом, з посиланням на неофіційну інформацію поліції, поміж активістів поширилася новина про основну версією у справі вбивства Ірини Ноздровської. Розглядається можлива причетність родичів Дмитра Россошанського. Як твердять, мертве тіло знайшли в річці, навпроти будинку його дядька, який у 2015 році очолював Вишгородський районний суд.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply