Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Погромлено кабінет Юлії Марушевської

Автор:

|

Листопад 22, 2016

|

Рубрика:

Погромлено кабінет Юлії Марушевської

1122___03-3

Правильніше буде сказати – колишній кабінет. Бо 27-річна активістка Євромайдану Юлія Марушевська, як член команди Міхеіла Саакашвілі, нещодавно подала у відставку з посади керівника Одеської митниці і її заява про звільнення підписана п’ять днів тому.

А 22 листопада у приміщення Одеської митниці увірвалося 20 осіб у камуфляжній формі. Вони побили охоронця, пройшли на другий поверх і розгромили кабінет, господаркою якого ще донедавна була Юлія Марушевская. Поліція на місце події прибула доволі оперативно і зупинила зловмисників. Вони доставлені у відділок поліції, де встановлюються їх особи та обставини правопорушення. Згодом з’явилася інформація, що усі вони брали участь в АТО, а нині входять до якоїсь всеукраїнської ради боротьби з корупцією під назвою «Смерч». Наразі їм інкримінують хуліганство.

Втім, на популярному одеському сайті «Думська» вміщено погляд на ситуацію під дещо іншим кутом зору. Його висловив лідер добре відомої Ради громадської безпеки Марко Гордієнко. Він кваліфікував погромників як залітне ОЗУ (організоване злочинне угрупування) з Києва, що «прикриваючись камуфляжною формою і гучною назвою «Смерч », вирішило в Одесі «кришанути» тему горіхів фірмочки «Санрайз». Патріоти Одеси багато разів пікетували митницю, вмовляли писати заяви начальників і заступників, але погроми не влаштовували. Ми собі у себе вдома такого не дозволяємо».

Що означає «тема горіхів» і чим займається «Санрайз», видання не уточнило. Вочевидь, митниця чимось перешкоджала, тому її приміщення й зазнало атаки.

На світлинах: вгорі – Юлія Марушевська, внизу – «Смерч» насувається на Одеську митницю.

1122___03-1

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply