Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Поглиблюється співпраця між Канадою й Україною

Автор:

|

Травень 18, 2018

|

Рубрика:

Поглиблюється співпраця між Канадою й Україною

Про черговий крок до подальшого зближення двох держав ми дізналися у п’ятницю, 18 травня. Підписано технічну Угоду між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством національної оборони Канади і Канадськими збройними силами.

Цей документ передбачає, зокрема, підготовку особового складу, вибухотехнічну та медичну підготовки, модернізацію логістики, професійний розвиток та освіту офіцерів, а також мовні курси та співпрацю у сфері стратегічних комунікації.

Присутній на церемонії міністр внутрішніх справ Арсен Аваков висловив вдячність канадській стороні за допомогу у підготовці поліцейських, спільні тренінги і загалом за дієву підтримку процесу реформ, здійснюваних у відомстві. При цьому навів конкретні факти результативної співпраці. Адже завдяки підтримці Канади вдалося створити Академію патрульної поліції, провести навчальні курси з лідерства для керівного складу поліції, підготувати вело патрульних та багато іншого.

Заступник командувача Канадського командування об’єднаних операцій – начальник штабу генерал-майор Уільям Сеймур, своєю чергою, наголосив: «Цією угодою ми підкріплюємо нашу попередню співпрацю».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply