Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Погляд з Лондона: Дональд Трамп стане іншим

Автор:

|

Листопад 28, 2016

|

Рубрика:

Погляд з Лондона: Дональд Трамп стане іншим

1128___03-1

Після його обрання президентом США,  Велика Британія може виявитися єдиним суперником Москви – таке припущення висловив журналіст радіопрограми «ВВС Today», ведучи інтерв’ю з Міністром оборони Сполученого Королівства Майклом Феллоном. І почув у відповідь: «Я думаю, що потрібно розрізняти передвиборну риторику обраного президента Трампа і те, що він буде робити на практиці. На практиці, кожна адміністрація президента США протистояла викликам Росії».

Цю новину провідомив 28 листопада сайт «ВВС». При цьому нагадавши про цікавий збіг – Володимир Путін, коментуючи перемогу Дональда Трампа, сказав, що «між передвиборною риторикою і реальною політикою завжди існує велика різниця».

Під час передвиборної кампанії наступний господар Білого дому не раз заявляв, що в разі його перемоги відносини з Росією покращаться. І ось тут з переконаннями міністра Майкла Феллона подібності не видно. Бо очільник британського оборонного відомства висловився дуже чітко: «Ми не кажемо, що вести діалог з Росією не можна, але чого робити точно не можна – це ставитися до неї як до рівноправного партнера, замовчуючи проблеми».

На світлині: Майкл Феллон не раз обговорював ситуацію на Донбасі з Міністром оборони України Степаном Полтораком.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply