Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Подвоїти витрати на кліматичні проблеми

Автор:

|

Грудень 03, 2018

|

Рубрика:

Подвоїти витрати на кліматичні проблеми

У понеділок 3 грудня в Катовицях, що на півдні Польщі, офіційно відкрито рамкову конференцію ООН у справах зміни клімату – COP24. Протягом дванадцяти днів у ній візьмуть участь приблизно 30 тисяч осіб. У тому числі очільники держав, урядів та відомств, що займаються справами навколишнього середовища та клімату; представники бізнесу і неурядових організацій.

На відкритті кліматичного на саміту COP24 виступив Президент Польщі Анджей Дуда. За його словами, Польща готова спільно вирішувати виклики, які стоять сьогодні перед людством: «Подібно, як 100 років тому, – Польща сьогодні готова взяти свою частину відповідальності за міжнародну безпеку. Цього разу також у вимірі кліматичної політики».

Дискусії у Катовицях стосуватимуться, передусім, основних принципів політики стосовно клімату, які повинні вводити в дію країни ООН. Вже пролунала дуже конструктивна думка – очільниця Світового банку Крісталіна Георгієва запропонувала протягом п’яти років подвоїти фінансування дій, спрямованих на поліпшення клімату.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply