Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Подробиці вбивства саудівського журналіста

Автор:

|

Жовтень 23, 2018

|

Рубрика:

Подробиці вбивства саудівського журналіста

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган розповів про них у вівторок, 23 жовтня. Нагадаємо, що йдеться про 59-річного оглядача американської газети «Washington Post» Джамаля Хашоггі. Він щез 2 жовтня після того, як увійшов до приміщення консульства Саудівської Аравії у Стамбулі, щоб оформити документи для одруження. Саудівська влада пізніше визнала, що журналіст був убитий.

Турецький президент назвав це убивство політичним, заздалегідь спланованим і жорстоким. За його словами, спеціально для його скоєння до Стамбулу прибули 15 осіб. Вони прийшли в консульство по черзі 2 жовтня в період з 9.30 до 11.00 за місцевим часом, що зафіксували вуличні камери спостереження. Камери самого консульства в цей момент не працювали, сказав Реджеп Таїп Ердоган. Він повідомив, що всього до вбивства причетні 15 людей, які приїхали з Саудівської Аравії і ще троє працівників консульства.

Раніше очільник турецької опозиційної партії «Батьківщина» Догу Перінчек заявив, що з криниці на території консульства дістали «фрагменти тіла» журналіста. Йдеться про територію резиденції консула Саудівської Аравії в Туреччині, яка знаходиться поруч з будівлею генконсульства, уточнює видання «Avdinlik». Офіційного підтвердження цієї інформації поки немає.

Світлина: Джамаль Хашоггі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply