Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Подробиці трагедії у Торонто

Автор:

|

Квітень 24, 2018

|

Рубрика:

Подробиці трагедії у Торонто

Про них європейські ЗМІ розповідають у вівторок, 24 квітня. Напередодні у цьому канадському місці автофургон аж 2 кілометри на великій швидкості їхав тротуаром вздовж Янг-стріт, збиваючи перехожих. Загинули 10 людей, ще 15 отримали поранення.

25-річний водій машини Алек Мінассян затриманий. Скоріш за все, він скоїв наїзд навмисно, хоча мотиви залишаються нез’ясованими. Начальник міської поліції Марк Сондерс сказав, що напад виглядає так, ніби усе було заздалегідь підготовлено. Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо назвав подію «трагічним і жорстоким нападом».

Як передає у вівторок, 24 квітня, «Радіо Свобода», громадян України поміж постраждалих немає. Про це повідомив посол України у Канаді Андрій Шевченко. Консульські працівники контактували із місцевою поліцією, за попередніми даними, ніхто із загиблих чи постраждалих не має українського громадянства. Район, де сталася трагедія, досі перекритий поліцією, на перехрестях – вантажівки із піском, на місці злочину працює пересувна кримінологічна лабораторія. Мешканці сусідніх будинків виставили на тротуарі свічки та папір, на якому люди різними мовами пишуть слова співчуття.

Світлина АР.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply